Podziękowanie

W niedzielę 19 października 2014 r. wspieraliśmy modlitwą i ofiarą budowę kościoła p.w. Świętej Rodziny z Nazaretu w Pewli Małej. Na moje ręce wpłynęło podziękowanie:

Czcigodny Ksiądz Proboszcz wraz ze Wspólnotą Parafialną

Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem, spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna, Jezusa Chrystusa, „narodzonego z Niewiasty”, przez Ducha Świętego, stawała się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń. Błagamy Cię o to za pośrednictwem świętej Rodziny z Nazaretu - ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach i poprzez rodziny.

/św. Jan Paweł II /

Z ogromną wdzięcznością kierujemy nasze serdeczne „Bóg zapłać” na ręce Czcigodnego Księdza Proboszcza i Wspólnoty Wiernych z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie. Zapewniamy że o ks. Proboszczu i wszystkich naszych Dobrodziejach pamiętamy w codziennej modlitwie.
Z wyrazami szacunku i darem modlitwy:

Księża michalici i parafianie Pewli Małej

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Podziękowanie