Modlitwy przy pomniku

1 września 2013 roku po Mszy św. o godz. 10.30 odbyły się modlitwy przy pomniku, w którym upamiętniamy Tych co oddali życie za Ojczyznę, a także Tych którzy zostali rozstrzelani przez Hitlerowskiego Okupanta: Ks. Ferdynanda Sznajdrowicza wraz parafianami jak inne cierpienia, represje wobec naszych parafian w czasie II wojny światowej. Modlitwy zanosiliśmy do Boga za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszko. Uczestniczyły Poczty Sztandarowe, przedstawiciele różnych grup społecznych i instytucji, dzieci młodzież i dorośli.

Radni i Koło Gospodyń Wiejskich złożyli wieniec i wiązankę kwiatów.

1wrzesnia 001  1wrzesnia 002

Zdjęcia pomnika przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa

1wrzesnia 003

Zdjęcie pomnika w Katowicach-Brynowie

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Modlitwy przy pomniku