Pierwszy czwartek miesiąca

„Jezu Chryste, mój Panie i Boże, wierzę, że jesteś prawdziwie i rzeczywiście obecny w Najświętszym Sakramencie ołtarza. Przyjmij ode mnie ten akt najgłębszej adoracji jako dowód mojego pragnienia, aby Cię adorować nieustannie i jako wyraz wdzięczności za miłość, którą mi okazuje Twoje Serca”. (fragment modlitwy Św. Malgorzaty Marii Alacoque).

W pierwszy czwartek miesiąca parafianie jak i goście gromadzą się na wieczornej adoracji i Mszy świętej zakończonej Apelem Jasnogórskich. W Tej Godzinie Świętej polecamy cały Kościół powszechny i modlimy się o nowe powołania kapłańskie, przyzywając wstawiennictwa Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

W miesiącu lipcu w czuwanie włączyła się Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA. Młodzież poprowadziła uwielbienie pod opieką duchową Ks. Wojciecha ze Zgromadzenia Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

DSC 0863 DSC 0866  DSC 0879  DSC 0881

DSC 0894 DSC 0900  DSC 0911  DSC 0929