Rekolekcje wielkopostne - 25-26.03.2018

W Niedzielę Palmową rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które trwały do Wielkiej Środy. Rekolekcje prowadził ks. mgr Marcin Suchanek - Dyrektor Domu Księży Emerytów im Jana Pawła II.

Z głębi serca wyrażamy wdzięczność za obecność, modlitwę, sprawowane sakramenty święte i głoszone Słowo Boże zachęcające do sensownego życia. Życia nie byle jakiego. Słowo wzmocnione poprzez świadectwo osobistego życia, doświadczenia choroby i potrzeby wdzięczności Bogu za każdy dzień oraz ludziom za okazaną pomoc. Dziękujemy za włącznie się w akcje prowadzoną przez parafię pomocy finasowej choremu ministrantowi.

Ksiądz rekolekcjonista w Kronice parafialnej napisał:
"Bycie wdzięcznym czyni życie szczęśliwym.
Nie przyszliśmy na świat by wegetować. Życie nie jest po to, aby było łatwe, ale żeby miało sens. Sens naszemu życiu nadaje Pan Bóg. On czyni je życiem nie byle jakim.
Jestem bardzo wdzięczny Bogu, że było mi dane głosić rekolekcje w parafii NSPJ w Słotwinie. Doświadczyłem tutaj wielkiej życzliwości. Zobaczyłem piękną wspólnotę, która troszczy się o swój kościół. Czułem się tutaj wspaniale. Odczuwam tak wielką wdzięczność za to i dlatego wyjeżdżam szczęśliwy i napełniony pięknym obrazem wspólnoty uczniów Chrystusa.
Z darem modlitwy
Ks. Marcin Suchanek

rekolekcje 2018 01 rekolekcje 2018 02 rekolekcje 2018 03 rekolekcje 2018 04

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Rekolekcje wielkopostne - 25-26.03.2018