Wyjątkowy Gość

W środę 5 grudnia do naszej parafii zawitał wyczekiwany przez cały rok wyjątkowy gość. Oczywiście chodzi o Świętego Mikołaja. Ten niezwykły Święty przybył do nas w przeddzień swojej uroczystości. Po mszy wieczornej spotkał się z naszymi najmłodszymi parafianami. Święty uczestniczył w przedstawieniu przygotowanym przez dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej. Przysłuchiwał się także pytaniom, które młodzież katolickiego stowarzyszenia młodzieży z naszej parafii zadawała obecnym na roratach dzieciom oraz dorosłym. Dzieci i młodzież wspólnie zatańczyli dla Mikołaja, co go bardzo ucieszyło i postanowił zatańczyć razem z nimi. Na zakończenie nasz ukochany Święty obdarował dzieci upominkami. Mamy nadzieję, że zawita do nas również w przyszłym roku.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Wyjątkowy Gość