8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

10-lecie erygowania
PARAFII  NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA  W SŁOTWINIE
8.XII-2008- 8.XII.2018

SERCE MARYI DROGĄ DO SERCA JEZUSA

8 grudnia 2018 w  uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP obchodziliśmy 10. rocznicę erygowania naszej parafii i 78. rocznicę wysiedlenia mieszkańców. Po komunii zaśpiewaliśmy uroczyste „Te Deum” za powstanie parafii.
Mszę św. Jubileuszową o godz. 18.00 sprawował Kanclerz Kurii Bielsko-Żywieckiej ks. Kanonik mgr lic. Adam Bieniek. Dziękujemy za celebrację eucharystyczną, wygłoszone Słowo Boże przypominające nam że: „Parafia to wspólnota gorących serc trwających przy Sercu Jezusa Chrystusa". Po Mszy św. wieczornej udaliśmy się pod Krzyż Misyjny i Pomnik upamiętniający wysiedlonych. Modlitwy zanosiliśmy do Boga się za  wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszko. Delegacje złożyły kwiaty i wieńce.

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP