Ogłoszenia - 21.07.2019

Dziś 16 niedziela zwykła. Eucharystia będąca czasem spotkania z Jezusem należy do najważniejszych momentów chrześcijańskiego życia. To czas świętowania, w którym Pan Bóg pragnie nas umacniać swoim Słowem i posilać Najświętszym Ciałem.

OGŁOSZENIA:

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek, 22 lipca – wspomnienie św. Marii Magdaleny
b) we wtorek, 23 lipca – święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
c) w środę 24 lipca- wspomnienie św. Kingi
d) w czwartek 25 lipca  wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Obrzęd pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami w najbliższą niedzielę po Mszach świętych.
e) w piątek wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP

2. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

3. Za złożoną ofiarę na kościół składam serdeczne Bóg zapłać!

4. Dnia 2 sierpnia tj. w piątek przeżywać będziemy uroczystość odpustową Matki Bożej Anielskiej w kaplicy, ta uroczystość związana jest z Wieczystą Adoracją w naszej Parafii. W związku z tą uroczystością w najbliższą niedzielę po odpuście tj. 4 sierpnia pragniemy zorganizować Parafialny Festyn Rodzinny (bezalkoholowy) na posesji PP Byrdy w Słotwinie. (Tam gdzie organizujemy Parafiadę zimową ze względu na remont boiska LKS „Sokół”). Zachęcam tych którzy mają pomysły do czynnego włączenia się w organizację Festynu. Zaproście całe rodziny znajomych, przyjaciół, niech ten Festyn będzie okazją do rodzinnego spędzenia czasu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 21.07.2019