XI Parafialny Festyn Rodzinny

Jak co roku, z racji odpustu ku czci Matki Bożej Anielskiej zgromadziliśmy się na XI Parafialnym Festynie Rodzinnym. Wspólne świętowanie miało miejsce w tym roku na stoku u Państwa Byrdy. Spotkaniu towarzyszyły różne atrakcje, m.in. jazda konna, animacje dla dzieci, gry, tańce, konkursy. Gościliśmy grupę GOPR ze Szczyrku – wszyscy chętni i odważni mogli zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową,piękny koncert   Koła Gospodyń Wiejskich  oraz naszych Strażaków z OSP, którzy zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego. Dzięki wsparciu i uprzejmości naszych parafian mogliśmy zadbać również o nasze ciało dzięki wspaniałym wypiekom, potrawą z grilla, kawą, herbatą… W trakcie trwania Festynu można było nabyć cegiełki z niespodzianką.

W czasie festynu towarzyszyła nam zmienna pogoda, raz słońce, raz deszcz, mimo to towarzyszyła nam pogoda ducha, która umacniała nas we wspólnej zabawie.

Wszystkim dziękuje za liczny udział oraz wspólną zabawę. A zaangażowanym, darczyńcom oraz właścicielom stoku, Państwu Byrdy składam serdeczne Bóg zapłać!

ks. Proboszcz

FOTORELACJA:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia XI Parafialny Festyn Rodzinny