Pielgrzymka do Koszyc

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc - miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego
w 400 rocznicę śmierci.
12.10.2019 R.

PROGRAM WYJAZDU NA JEDEN DZIEŃ:
Wczesny wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Koszyc na Słowacji (należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości).
Uczestnictwo w uroczystościach zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez Kurię Bielsko-Żywiecką.
Zwiedzanie Koszyc, trzeciego co do wielkości miasta Słowacji: spacer po najdłuższym na Słowacji deptaku, rynek uznany za najpiękniejszy z słowackich z Teatrem Państwowym, Wieża Urbana oraz kapliczka św. Michała, Jakubowy Pałac, pokaz „śpiewających” fontann.
W miarę możliwości czasowych pobyt w Preśovie (m.in. konkatedra, pomnik poświęcony pamięci 24 męczenników protestanckich, w tym miejscu modli! się św. Jan Paweł II w 1995).
CENA 110 zł ZAWIERA
Transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opiekę przedstawiciela biura. Dodatkowo pakiet pielgrzyma ok. 10 zł.
Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót w nocy z soboty na niedzielę
ZAPISY W PARAFII - ZGODNIE Z OGŁOSZENIAMI.
ZAPISY DO 15 WRZEŚNIA 2019 R. Z PRZEDPŁATĄ 40 ZŁ.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Pielgrzymka do Koszyc