Ogłoszenia - 29.09.2019

Dziś 26 niedziela zwykła. Bóg nieustannie kieruje do nas wezwanie miłości i miłosierdzia. Udział w Eucharystii ma być znakiem miłości  do bliźnich, którzy nas otaczają, potrzebują naszej pomocy i należnego wsparcia.

OGŁOSZENIA:

1. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek, 30 września - wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
b) w środę, 2 października – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
c) w piątek, 4 października - wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu
d) w sobotę , 5 października - wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej
e) we wtorek 1 października - rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.00. Po nabożeństwie Msza św. przez cały miesiąc październik. Udział w nabożeństwach połączony jest z przywilejem uzyskania odpustu, spełniając jednocześnie jego zwykłe warunki. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach dzieci, młodzieży i dorosłych.
Niech modlitwa różańcowa wyprasza potrzebne łaski dla każdego z nas, życie zgodne z Ewangelią i przykazaniami Bożymi.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek oraz pierwsza sobota miesiąca:
- pierwszy czwartek: Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Wyjątkowo różaniec o godz.20.00. O godz. 20.30 Msza św. zakończona Apelem Jasnogórskim.
- pierwszy piątek: odwiedziny chorych od godz. 14.00, spowiedź św. od godz. 16.30. Wyjątkowo, ze względu na Wizytację Kanoniczną i Bierzmowanie w parafii Leśna nabożeństwo do NSPJ o 16.30 , Msza św. o godz. 17.00 oraz różaniec
- pierwsza sobota: Godzinki do NMP, dziesiątka różańca o trzeźwość w naszych rodzinach o godz. 6.30.

3. Planujemy w najbliższą niedzielę 6 października Parafiadę jesienną na stoku u PP. Byrdy. Początek godz. 14.00. Serdecznie zapraszam wszystkie grupy parafialne: Ministrantów, Scholę liturgiczną, KSM, Członków Róż Różańcowych, Akcję Katolicką, Rady Parafialne i wszystkich chętnych dzieci, młodzież i dorosłych.

4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 29.09.2019