Nabożeństwo Fatimskie

13 października 2019 r. odbyło się ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w naszym kościele. Różaniec prowadziła i Figurę niosła Róża św. Faustyny.

Stanowisko papieża Jana Pawła II, dotyczące orędzia z Fatimy, było następujące: "Jeśli Kościół przyjął orędzie z Fatimy, to przede wszystkim dlatego, że zawiera ono prawdę i wezwanie, które są w swej zasadniczej treści prawdą i wezwaniem samej Ewangelii". Maryja w Fatimie oznajmiła: "Jestem Matką Bożą Różańcową".

Ojciec Święty Benedykt XVI w dniu swych 85. urodzin wyznał: "Staję przed ostatnim etapem mego życia i nie wiem, co mnie czeka. Jednakże wiem, że jest Boże światło; wiem, że Pan zmartwychwstał, że Jego światło jest silniejsze niż wszelkie ciemności, że Boża dobroć jest silniejsza od wszelkiego zła tego świata".

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Nabożeństwo Fatimskie