Ogłoszenia - 04.10.2020

Jako latorośle zasadzone w Winnicy Pańskiej, gromadzimy się w 27 niedzielę zwykłą wokół Chrystusowego ołtarza, aby uwielbiać Boga Ojca za dar wybrania i prosić zarazem o łaskę potrzebną do naszego duchowego wzrostu. Jesteśmy powołani do potęgowania swojej wiary, aby wydawać owoce na miarę Bożych oczekiwań.

OGŁOSZENIA:

1. Po Mszy św. o godz.8.30 zmiana tajemnic różańcowych i katecheza dla dorosłych, zaś po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie z I grupą (dziewczęta kl. VII) w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania , Za tydzień grupa II (dziewczyny kl.VIII i I Szkoły Średniej),o godz. 14.00 spotkanie z Parafialną Radą Duszpasterską i ds. Ekonomicznych.

2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych - dzisiaj o godz. 15.00, a w tygodniu o godz. 17.30. Plan Grup prowadzących różaniec strona internetowa oraz gablotka przy kościele.

3. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w poniedziałek, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
b) w środę, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Procesja  różańcowa o godz.17.30 do pięciu ołtarzy, Msza św., poświęcenie różańców dla uczniów klasy III, spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4. W przyszłą niedzielę, 11 października, rocznica I Komunii Świętej na Mszy św. o godz.15.30. Zapraszam uczniów klasy V Sz.P. rodziców i chrzestnych oraz  będziemy także obchodzić 20. Dzień papieski. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny.

5. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na Seminarium Duchowne.

6. W sobotę odbyło się błogosławieństwo animatorów Służby Liturgicznej w naszej Diecezji w Bielsku-Białej. Cieszymy się bo w tym trudnym czasie, pracując zdalnie, ucząc się, błogosławieństwo otrzymali nasi Lektorzy: Mateusz Wieczorek i Krystian Pietraszko. Życzymy wytrwałości i chęci pomocy młodszym ministrantom.

7. Ofiary na kościół składamy na Konto parafialne, do koperty, bądź w inny sposób. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 04.10.2020