Ogłoszenia - 25.04.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
25.04.2021

Obraz Dobrego Pasterza przemawia do nas tym bardziej, im mocniej jesteśmy świadomi niezwykłej zażyłości, jaka w tamtych czasach istniała pomiędzy pasterzem i jego owcami. Kiedy patrzymy na Jezusa, który jako Pasterz oddaje życie za owce, to uświadamiamy sobie, że miłość pasterska jest przede wszystkim darem z siebie.

W tym tygodniu będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne.

Kalendarz liturgiczny:
Czwartek - święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktor Kościoła, patronki Europy
Sobota – wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika. Modlimy się o bł. Boże dla każdej ludzkiej pracy. Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Pierwsza sobota miesiąca godz. 6.30 Godzinki ku czci NMP i dziesiątka Różańca św. o trzeźwość. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe od soboty, na które serdecznie zapraszam aby modlić się o ustanie pandemii. Nabożeństwo Majowe będzie w tygodniu o godz.17.30 zaś w niedzielę o godz. 15.00.
Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, jak również młodzieży z panem Krzysztofem, którzy przygotowali modlitewne czuwanie i transmisję online.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Bardzo ciekawe artykuły. Można pogłębić swoja wiarę.

Bóg zapłać za wsparcia radia Anioł Beskidów i za wszystkie ofiary.

Życzę błogosławionego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 25.04.2021