Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

W ostatnim dniu maja, w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, które upamiętnia spotkanie Maryi i Elżbiety, członkowie naszej wspólnoty parafialnej zebrali się przed kapliczką Św. Jana Kantego, na posesji Pana Stanisława Wandzel. Po krótkiej modlitwie, prowadzonej przez Ks. Proboszcza, udaliśmy się w kierunku kościoła parafialnego, śpiewając Litanie Loretańska. Z pieśnią na ustach i modlitwą w sercu dotarliśmy do świątyni, gdzie odbyła się Msza św. na zakończenie naszej małej pielgrzymki. Ks. Proboszcz podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację oraz w przygotowanie kapliczki a zebranym dzieciom wręczył słodkości w wigilię dnia dziecka.

FOTORELACJA:
 

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny