Ogłoszenia - 19.06.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.2022
NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA

Nabożeństwa ku czci NSPJ - po Mszy świętej, w niedzielę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam.

Kalendarz liturgiczny:
Wtorek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Spowiedź przed Odpustem i na zakończenie Roku szkolnego od poniedziałku do czwartku o godz. 17.30
Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 18.00 i zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00 . Dyspensa od pokarmów mięsnych.
Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
Niedziela – Msza św. 8.30, Suma Odpustowa o godz. 11.30 i Msza św. o 15.00. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian i Gości.

Serdeczne Podziękowanie dla wszystkich zaangażowanych i uczestników Procesji Bożego ciała: Pocztom Sztandarowym, Strażakom, Służbie Medycznej, Orkiestrze, Kołu Gospodyń Wiejskich w strojach regionalnych, Pani Marii za przygotowanie dzieci, dziewczynkom, które sypały kwiatki, chłopcom, którzy dzwonili, Rodzicom tych dzieci za tak liczny udział, Służbie liturgicznej z Animatorami, KSM, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Panu Zdzisławowi, Pani Marii za piękno naszej świątyni, Osobom, które niosły świece, sztandary, figury, feretrony, obrazy, baldachim. Dzieciom, które niosły poduszki. Za ubranie ołtarzy, domów, posesji. Za ofiary złożone na kwiaty. Wszystkim, którzy tak licznie uczestniczyli we Mszy św. i Procesji. Za wasze świadectwo wiary, niech Pan Jezus wszystkim błogosławi.

Oktawa Bożego Ciała o godz. 18.00, zakończenie w czwartek - poświęcenie wianków, kwiatów i ziół.

Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę w dniach: 6-11.08.2022.

W lipcu i sierpniu Mszy św. o godz. 15.00 nie będzie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary i każdy gest dobroci. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 19.06.2022