Ogłoszenia - 07.11.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
32 NIEDZIELA ZWYKŁA 6.11.2022
ŚWIĘTY MARCINIE MÓDL SIĘ ZA NAMI

Młodzież rozprowadza kalendarze parafialne.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. za zmarłych, którzy w ciągu roku odeszli do wieczności o godz. 18.00 i Msza św. Serdecznie zapraszam.
Środa - święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła .
Piątek - wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Msze św. o godz. 8.30 i 10.30 za Ojczyznę. Zapraszam całą Parafię. O godz. 15.00 od Kościoła wyruszy Marsz dla Ojczyzny. Biskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych i zachowania dnia pokuty.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

13.11 (w niedzielę) Kościół przeżywa XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Ofiary zbierane do puszek w tym dniu będą przekazane na pomoc Ukrainie.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary, również przesyłane na konto parafialne i każdy gest dobroci. Serdeczne podziękowanie tym, którzy mieszkają poza Parafią a przesyłają ofiary na konto. Będziemy pamiętać w modlitwie o wszystkich Dobrodziejach. Błogosławionego i pięknego tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 07.11.2022