Jubileusz 75-lecia LKS SOKÓŁ SŁOTWINA

15.07.2023 o godz. 13.00 rodzina Sokoła: działacze, byli i obecni zawodnicy, młodzież oraz zaproszeni goście zebrali się na terenie OSP Słotwina. W akompaniamencie orkiestry, pocztu sztandarowego na czele z prezesem klubu Maciejem Nikiel przemaszerowali do naszego parafialnego kościoła na uroczystą Mszę Świętą, chcąc dziękować Bogu za te wszystkie lata działalności Sokoła oraz modlić się za działaczy, oraz zawodników, którzy odeszli już do domu Ojca.

Mszy Świętej dziękczynnej przewodniczył nasz rodak, były napastnik klubu ks. Stanisław Binda (który odznaczał się nie tylko skutecznością, ale wielką determinacją i walką do samego końca) wraz z proboszczem naszej parafii ks. Władysławem Sporkiem. W liturgię słowa włączyli się zawodnicy kluby a modlitwę wiernych, odczytali młodzi adepci Sokoła, którzy jednocześnie są ministrantami naszej parafii.

Na zakończenie Eucharystii członkowie zarządu podziękowali Kapłanom oraz wręczyli wiązanki kwiatów.

FOTORELACJA (Ewa Jakóbiec):

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Jubileusz 75-lecia LKS SOKÓŁ SŁOTWINA