Ogłoszenia - 03.09.2023

22 NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.09.2023
ŚWIĘTY MELCHIORZE - MÓDL SIĘ ZA NAMI

Kalendarz Liturgiczny:
Środa – po Mszy św. nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Pierwszy Czwartek Miesiąca – Sakrament Spowiedzi św. od godz. 20.00 na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Rozpoczynamy drogę przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Adoracja prowadzona przez KSM, Msza św., Apel Jasnogórski. Zapraszam serdecznie.
Piątek – Święto Narodzenia NMP, 17.30 – różaniec o pokój na świecie prowadzony przez Różę św. Jana Pawła II. Poświęcenie ziarna siewnego.
Dzisiaj dziękujemy wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich i całą wspólnotą Parafialną Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Panie z KGW będą rozprowadzać chlebki jak w zeszłym roku po każdej Mszy św.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 4.09 (w poniedziałek) o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli.
W niedzielę Msza św. również o godz. 15.00.

Za wszystkie ofiary, przesyłane także na konto i składane w kopertach, za każdy gest dobroci składam Bóg zapłać.

Życzę pięknego i błogosławionego Tygodnia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wydarzenia Ogłoszenia - 03.09.2023